SSK_LOGO

SSK DELTA

Pravidla tréninku

Bezpečnost:
Během celého tréninku je bezpodmínečně dodržovat pravidla bezpečného zacházení se zbraněmi a důsledně dbát pokynů trenéra nebo řídícího střelby. Protože během tréninku vzduchovek bude probíhat v druhé polovině střelnice trénink z malorážných zbraní, nabývá důležitost naprosté kázně na zvláštním významu.

Místo a čas:
Tréninky v prostorách střelnice vojenského sportovního areálu v Praze - Ruzyni se budou konat ve stejných termínech, jako v r. 2011, to jest:
Každé pondělí a středu od 16 do 20 hodin. Tato doba je rozdělena na dvě směny - od 16:00 a od 18:00.
POZOR:
Samostatný volný pohyb v tomto rozsáhlém vojenském objektu není dovolen osobám mladším 18-ti let.
Proto je stanoven přesný režim příchodů, kdy se členové shromáždí na bráně objektu v Drnovské ulici (ta je 50 m od stanice „Nádraží Ruzyně“ autobusu č. 218, odkud je ve stanovenou hodinu odvede na střelnici některý z trenérů. Pro opozdilce bez vstupního povolení to bohužel znamená, že se na trénink již nedostanou.
Seznam mladistvých členů klubu a rodičů (těch, kteří nahlásili datumy narození) je uložen na bráně a ti, kteří jsou na něm uvedeni budou mít vstup v doprovodu trenérů zcela bezproblémový.

Průběh:

Dvouhodinový trénink je rozdělen na

  • Pravidelné vyhodnocení předchozího tréninku,
  • Přípravu výstroje a výzbroje,
  • Upozornění na chyby před zahájením střelby,
  • Vlastní střelbu (minimálně 50 ran)
  • Zkrácené vyhodnocení terčů/tréninku
  • Úklid
  • V rámci vymezeného času není zatím možné provádět doplňující cvičení (nevyhovuje tomu ani prostor střelnice), ale doporučujeme především plavání.
    Vždy následující den po tréninku však všichni členové dostávají v e-mailové poště hodnocení uplynulého tréninku a organizační pokyny k soutěžím.

Trénink malorážných/velkorážných/perkusních disciplin

V sezóně 2011/2012 je zajištěna možnost tréninku z malorážných zbraní a to v pondělí i ve středu od 16ti do 20ti hodin

Na základě dohody s majiteli mohou členové našeho klubu trénovat na 50m střelnici SSK Magnum Praha v Praze - Sedleci a to každou středu, čt, pá a so od 15:00 do 18:00 hodin ZDARMA. Střelnice je otevřena i v neděli, ale pak je poplatek 100 Kč/hod/stav, stejně jako při tréninku na 25m stavech
Prozatím lze zdarma trénovat i na střelnici SSK DUEL na Sedleci - pistolové disciplíny na 25m.

 

SSK DELTA   O klubu   Propozice   Výsledky   Foto